Ubytování & ceník

Náš romantický hotel vznikl rekonstrukcí dvou historicky cenných budov z 16. a 17. století. Nachází se v samém srdci lázeňského centra v blízkosti léčivých pramenů, symbolu města Vřídla, Tržní a Zámecké kolonády. Žádný z pokojů se nepodobá druhému, přesto mají mnoho společného. Všechny jsou vybaveny koupelnou, WC, SAT TV, minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou, internet WIFI. Součástí hotelu je wellness club a podzemní garáže.
Domácí zvířata nejsou povolena.

Standard

Standard

Ať už Vás do tohoto lázeňského města zavedou různé důvody, vychutnejte si atmosféru Karlových Varů přímo v jejich srdci. Okouzlí Vás příjemný a pohodlný rodinný hotel Promenáda s útulným pokojem za rozumnou cenu. více »

Pokoj Lux

Lux

Klid a odpočinek nacházíme tam, kde se cítíme příjemně. Nabídkou Vám je hotel s rodinnou atmosférou a stylově zařízenými pokoji typu Lux. Poloha hotelu Promenáda v samém srdci lázeňského města zve k procházkám, vyvolávajícím pocit příjemně stráveného času. více »

Ubytování v Superior pokoji

Superior

Karlovy Vary, místo kde se člověk setkává s blahodárnými účinky minerálních pramenů prýštících z nitra Země. Místo pro Vaši relaxaci a odpočinek Vám umožní stylový hotel, nacházející se jen pár kroků od těchto pramenů. Komfortně zařízený pokoj typu Superior se stane Vaší přirozenou součástí k načerpání nových sil. více »

Apartment, 200m2 stylového apartmá

Suite-Duplex

Dopřát si dovolenou v pohodlí, komfortu a prostoru čítajícím 200m2 Vám splní rodinné apartmá našeho hotelu Promenáda. Chcete-li strávit příjemný pobyt společně se svými blízkými a neslevovat z Vašich potřeb, anebo si sami chcete dopřát neomezeného komfortu, nabízíme Vám řešení. více »