Získejte slevu od Karlovarského kraje

Stačí se ubytovat v našem hotelu na minimálně 3 a maximálně 6 nocí. Zpětně požádáte o 50 procent účtovaných výdajů na ubytování za jednu osobu a noc, maximálně však do výše 300 Kč za jednu osobu a  noc. Příspěvek platí pro skupinu až celkem 5 osob Lze tak zažádat až o 9 000 Kč. Hosté mohou uplatnit žádost  i na více termínů, ale maximálně musí jít o 1 termín v měsíci.

Zjistěte více

Rodinný hotel

v srdci Karlových Varů

Majiteli, srdcem i duchem hotelu jsou manželé Pazderkovi. Hlavou a duší celé firmy je otec zakladatel:-) a úzce s ním spolupracují manželka, syn a dcera. Oba rodiče jsou absolventy Hotelové školy v Mariánských Lázních. Svatopluk pochází z vinařské rodiny z Jižní Moravy a Štěpánka z hospodské rodiny ve východních Čechách. Tatínek od maturity pracoval v GH Pupp jako maitre de hotel ve Francouzské restauraci a zúčastnil se úspěšně několika národních soutěží.

Top poloha

přímo v centru,
hned u kolonády

Parkování

v hotelu, odvoz
auta do garáží

Ocenění

restaurace, Top
Maurerův výběr

Slevy

za delší pobyt,
tématické balíčky

9,1 Booking
4,5 TripAdvisor

Apartmány 35

Čerpejte výhody hotelu, ale bydlete jako doma. Restaurace, prádelna, parkování … V Apartmánech 35 hned vedle hotelu, je psům vstup povolen, rodiny s dětmi ocení komplet kuchyni a spoustu prostoru.

Prohlédnout

Nenechte si ujít skvělé jídlo v našem gourmet restaurantu!

„Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu.“ (George Bernard Shaw)

Ochutnejte naše menu
Rodinná vinotéka hotelu Promenáda
Vysoce hodnocena restaurace hotelu Promenáda
Dezert a káva v hotelu Promenáda
Gourmet restaurant hotelu Promenáda