Promenáda

Wellness hotel v historickém centru Karlových Varů

  • jedinečný zážitek, kvalita a přívětivost
  • noblesa bez formální etikety, uvolněná atmosféra
  • pozorný personál, který splní všechna vaše přání

Těšíme se na vás!
Pazderkovi

Přejít na obsah

Historie hotelu a restaurace

Majiteli, srdcem i duchem hotelu jsou manželé Pazderkovi. Hlavou a duší celé firmy je otec zakladatel:-) a úzce s ním spolupracují manželka, syn a dcera.
Oba rodiče jsou absolventy Hotelové školy v Mariánských Lázních. Svatopluk pochází z vinařské rodiny z Jižní Moravy a Štěpánka z hospodské rodiny ve východních Čechách.
Tatínek od maturity pracoval v GH Pupp jako maitre de hotel ve Francouzské restauraci a zúčastnil se úspěšně několika národních soutěží.

A jak to všechno začalo?

Devadesátky

V roce 1990 jsme vydražili v malé privatizaci Drůbeží gril a odstartovali soukromé podnikání.
Následně jsme si pronajali nebytové prostory ve vedlejším domě a v roce 1992 otevřeli restauraci.
V roce 1994 se nám podařilo celý objekt koupit a začali jsme s kompletní přestavbou na hotel.

Přelom milénia

První fáze a otevření části hotelu se nám podařila v roce 1997. Ubytovací část jsme dokončili v roce 2000. V dalších letech následovalo vybudování bazénu, wellness a podzemních garáží. V roce 2017 jsme dokončili přestavbu dalšího souvisejícího objektu na rodinné apartmány č. 35.

A jak vypadá hotel dnes?

Pro naše hosty máme připraveno 20 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů a 2 rodinné apartmány. Součástí hotelu je bazén, wellness a především podzemní hotelové garáže. Předností hotelu je rodinná atmosféra a příjemný personál na profesionální úrovni.
Pro větší rodiny s dětmi je k dispozici dependance s apartmány až pro 6člennou rodinu. I hosté apartmánů mohou využívat služby hotelu – bazén, wellness, garáže.

Naše restaurace, naše chlouba

Restaurace má koncept mezinárodní kuchyně, výhradně s čerstvými surovinami. Díky tomu, že otec je i vyučený kuchař s dlouholetou praxí a rozumí svému oboru na 100 %, sestavuje jídelní lístek i receptury. Je také znalec vína a společně se synem zajišťuje nejen domácí produkci z rodinného vinařství synovce Stanislava z Bořetic, ale i vína z celého světa.
O úrovni restaurace svědčí mnohá ocenění a hodnocení nejen domácí klientely, ale i světových hvězd, které při příležitosti festivalu byli našimi hosty.

Co o nás říkají naši hosté?

Tento hotel byl skvělý výběr. Velice pěkné prostorné pokoje. Parkování v podzemkách. Zastavíte před vchodem hotelu a o auto je hned postaráno… Profesionální personál, i žádosti na ,,vázu” na opravdu velkou kytici růží nám ihned vyhověli. SPA hezké, nepřeplňené. Masáž velmi profesionální. Restaurace velký gastronomický zážitek. Chutné, čerstvé.

Iveta, 10/10/2018, TripAdvisor

Hotel Promenáda na TripAdvisor
Do hotelu jezdíme už 16 let, každoročně na filmový festival. Prostředí, služby, personál, … vše na velmi vysoké úrovni, nikdy jsme nebyli zklamáni. Hotel je v naprostém centru, u vřídla, luxusně vkusně zařízený. Restaurace pravidelně hostí všechny VIP hosty festivalu a právem patří mezi nejlepší v České republice. Každá návštěva je zážitkem pro všechny smysly. Pracují s vybranými ověřenými dodavateli. K jídlu je velký výběr vín z celého světa, ale nejlepší je nabídka od vinařství Pazderka, což jsou vlastní vinice majitele hotelu v Bořeticích na jižní Moravě. Hotel nabízí i mnoho doplňkových služeb – wellness, masáže, pedikůra, apod. Nově jsou k dispozici i apartmány až pro 6 osob (moderně zařízené, s klimatizací). 

Jiří, 22/07/2016, TripAdvisor

Hotel Promenáda na TripAdvisor