Promenáda

Wellness hotel v historickém centru Karlových Varů

  • jedinečný zážitek, kvalita a přívětivost
  • noblesa bez formální etikety, uvolněná atmosféra
  • pozorný personál, který splní všechna vaše přání

Těšíme se na vás!
Pazderkovi

Přejít na obsah

Historie hotelu a restaurace

Majiteli, srdcem i duchem hotelu jsou manželé Pazderkovi. Hlavou a duší celé firmy je otec zakladatel:-) a úzce s ním spolupracují manželka, syn a dcera.
Oba rodiče jsou absolventy Hotelové školy v Mariánských Lázních. Svatopluk pochází z vinařské rodiny z Jižní Moravy a Štěpánka z hospodské rodiny ve východních Čechách.
Tatínek od maturity pracoval v GH Pupp jako maitre de hotel ve Francouzské restauraci a zúčastnil se úspěšně několika národních soutěží.

A jak to všechno začalo?

Devadesátky

V roce 1990 jsme vydražili v malé privatizaci Drůbeží gril a odstartovali soukromé podnikání.
Následně jsme si pronajali nebytové prostory ve vedlejším domě a v roce 1992 otevřeli restauraci.
V roce 1994 se nám podařilo celý objekt koupit a začali jsme s kompletní přestavbou na hotel.

Přelom milénia

První fáze a otevření části hotelu se nám podařila v roce 1997. Ubytovací část jsme dokončili v roce 2000. V dalších letech následovalo vybudování bazénu, wellness a podzemních garáží. V roce 2017 jsme dokončili přestavbu dalšího souvisejícího objektu na rodinné apartmány č. 35.

A jak vypadá hotel dnes?

Pro naše hosty máme připraveno 20 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů a 2 rodinné apartmány. Součástí hotelu je bazén, wellness a především podzemní hotelové garáže. Předností hotelu je rodinná atmosféra a příjemný personál na profesionální úrovni.
Pro větší rodiny s dětmi je k dispozici dependance s apartmány až pro 6člennou rodinu. I hosté apartmánů mohou využívat služby hotelu – bazén, wellness, garáže.

Naše restaurace, naše chlouba

Restaurace má koncept mezinárodní kuchyně, výhradně s čerstvými surovinami. Díky tomu, že otec je i vyučený kuchař s dlouholetou praxí a rozumí svému oboru na 100 %, sestavuje jídelní lístek i receptury. Je také znalec vína a společně se synem zajišťuje nejen domácí produkci z rodinného vinařství synovce Stanislava z Bořetic, ale i vína z celého světa.
O úrovni restaurace svědčí mnohá ocenění a hodnocení nejen domácí klientely, ale i světových hvězd, které při příležitosti festivalu byli našimi hosty.

Co o nás říkají naši hosté?

„Anlässlich unseres 15. Hochzeitstages haben wir uns für unseren Kurztrip für das Promenada Hotel entschieden.
Ausschlaggebend waren neben der Lage, den tollen Bewertungen, der Ausstattung mit Schwimmbad und Sauna auch die hoteleigene Tiefgarage. Normalerweise verfügt das Hotel über einen hoteleigenen Parkservice, allerdings reisten wir jedoch mit dem Motorrad an. Der Empfang war super. Die Dame an der Rezeption sprach englisch und der Kollege, der zur Unterstützung eilte, sogar deutsch. Er hat nicht nur beim Entladen des Motorrads geholfen sondern meinem Mann den Weg zur Garage erklärt, ihm das Tor geöffnet und durch das Hotel zurück zur Rezeption begleitet. Doch damit nicht genug! Man half uns mit dem Gepäck, begleitete uns zum Zimmer und öffnete uns sogar noch die Tür! DAS ist echter Service der oft in anderen 4* Hotels seinesgleichen sucht…“

Astrid H, 10/10/2018, TripAdvisor

Hotel Promenáda na TripAdvisor
Do hotelu jezdíme už 16 let, každoročně na filmový festival. Prostředí, služby, personál, … vše na velmi vysoké úrovni, nikdy jsme nebyli zklamáni. Hotel je v naprostém centru, u vřídla, luxusně vkusně zařízený. Restaurace pravidelně hostí všechny VIP hosty festivalu a právem patří mezi nejlepší v České republice. Každá návštěva je zážitkem pro všechny smysly. Pracují s vybranými ověřenými dodavateli. K jídlu je velký výběr vín z celého světa, ale nejlepší je nabídka od vinařství Pazderka, což jsou vlastní vinice majitele hotelu v Bořeticích na jižní Moravě. Hotel nabízí i mnoho doplňkových služeb – wellness, masáže, pedikůra, apod. Nově jsou k dispozici i apartmány až pro 6 osob (moderně zařízené, s klimatizací). 

Jiří, 22/07/2016, TripAdvisor

Hotel Promenáda na TripAdvisor